Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Rekrutacji do badań klinicznych

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KO-MED CENTRA KLINICZNE to nowocześnie, prężnie działająca i stale rozwijająca się sieć ośrodków badań klinicznych działająca na rynku polskim od ponad 20 lat. W związku z nieustającym rozwojem usług branży medycznej poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin
    Nasza oferta pracy skierowana jest do osób potrafiących zaangażować się w ciekawy projekt i zorientowanych na rozwój osobisty.

    Opis stanowiska:

    • nawiązywanie kontaktów oraz utrzymywanie relacji z lekarzami
    • realizacja wizyt rekrutacyjno-szkoleniowych u lekarzy
    • pozyskiwanie partnerskich ośrodków oraz lekarzy do współpracy
    • monitorowanie rynku medycznego, konkurencji i rekomendowanie działań
    • kreowanie wizerunku firmy w środowisku medycznym
    • reprezentowanie firmy w trakcie konferencji, sympozjów, szkoleń i zjazdów
    • prowadzenie szkoleń, wykładów dla lekarzy, pielęgniarek i zarządzających placówkami medycznymi
    • raportowanie wyników swojej pracy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w branży usług medycznych oraz znajomość rynku farmaceutycznego
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, pro-aktywność, mobilność
    • dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
    • nastawienie na osiąganie zamierzonych rezultatów, realizację celów

    Oferta:

    • kontrakt menadżerski lub umowę o pracę
    • atrakcyjny system motywacyjny zorientowany na wyniki
    • atrakcyjna praca w nowoczesnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie, w terminie do 31 stycznia 2018, życiorysu oraz listu motywacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Factor Consulting Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".