Menedżer Rekrutacji do badań klinicznych

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 2018-01-03
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2018-02-02)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KO-MED CENTRA KLINICZNE to nowocześnie, prężnie działająca i stale rozwijająca się sieć ośrodków badań klinicznych działająca na rynku polskim od ponad 20 lat. W związku z nieustającym rozwojem usług branży medycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nasza oferta pracy skierowana jest do osób potrafiących zaangażować się w ciekawy projekt i zorientowanych na rozwój osobisty.

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie kontaktów oraz utrzymywanie relacji z lekarzami
  • realizacja wizyt rekrutacyjno-szkoleniowych u lekarzy
  • pozyskiwanie partnerskich ośrodków oraz lekarzy do współpracy
  • monitorowanie rynku medycznego, konkurencji i rekomendowanie działań
  • kreowanie wizerunku firmy w środowisku medycznym
  • reprezentowanie firmy w trakcie konferencji, sympozjów, szkoleń i zjazdów
  • prowadzenie szkoleń, wykładów dla lekarzy, pielęgniarek i zarządzających placówkami medycznymi
  • raportowanie wyników swojej pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży usług medycznych oraz znajomość rynku farmaceutycznego
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, pro-aktywność, mobilność
  • dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • nastawienie na osiąganie zamierzonych rezultatów, realizację celów

Oferta:

  • kontrakt menadżerski lub umowę o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny zorientowany na wyniki
  • atrakcyjna praca w nowoczesnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie, w terminie do 31 stycznia 2018, życiorysu oraz listu motywacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Factor Consulting Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".