Oferta pracy

Menedżer Rynku

Pfleiderer GroupO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów sprzedażowych zgodnie z założeniami strategii sprzedażowej Grupy

  • Pfleiderer dla obsługiwanych klientów,

  • Współpraca z autoryzowanymi dealerami Grupy Pfleiderer,

  • Pogłębianie relacji z klientami oraz pozyskiwania nowych partnerów biznesowych,

  • Współpraca z Działem Marketingu oraz innymi obszarami organizacji w zakresie: prowadzonych wspólnie działań rozwojowych dot. produktów i działań projektowych z udziałem klientów,

  • Wdrażanie nowych produktów i rozwiązań biznesowych,

  • Pozyskiwanie informacji nt. nowych rozwiązań stosowanych w przemyśle meblowym,

  • Pozyskiwanie informacji niezbędnych do prowadzonych badań rynku oraz monitoring działań konkurencji,

  • Przygotowywanie ofert handlowych, kalkulacji i cenników.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży, mile widziane w branży meblarskiej

  • Doświadczenie we wprowadzaniu nowych rozwiązań produktowych,

  • Znajomość wzornictwa meblowego w oparciu o produkty Grupy PFL będzie dodatkowym atu-tem,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z dużymi partnerami biznesowymi,

  • Samodzielność oraz dobre umiejętności organizacji pracy własnej,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Udział w ciekawych projektach i szkoleniach,

  • Kafeterię MyBenefit,

  • Narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon).

Pfleiderer Group

Jesteśmy wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem materiałów dla meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Oferujemy zaawansowane technologicznie oraz bogate pod względem wzornictwa rozwiązania dla

przestrzeni mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV używając przycisku „Aplikuj”.