Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer salonu piękności

LEGENDARY EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Kierownik

Firma Legendary Europe istnieje od stycznia 2018 roku. Wśród naszych usług znajduje się doradztwo obejmujące wszystkie etapy stworzenia biznesu i jego rozwoju. Legendary Europe działa w państwach regionu MENA. Do tego regionu zaliczają się Arabia Saudyjska, Bahrajn, Kuweit, Zjednoczone Emiraty Arabskie itd.

Polskim spółkom oferujemy pomoc w znalezieniu franczyzobiorców oraz wprowadzenie franczyz na nowe rynki. Znajdujemy dystrybutorów kosmetyków, suplementów diety i urządzeń medycznych w krajach Bliskiego Wschodu. Tworzymy programy wsparcia dla producentów oferujących usługę ,,marka własna" (private label). Organizujemy wyjazdy biznesowe i turystyczne, konferencje i wydarzenia biznesowe w krajach Bliskiego Wschodu.

Zagranicznym inwestorom oferujemy pomoc w założeniu firmy i wejściu na polski rynek nowej firmie. Udzielamy porad w sferze inwestowania (eksport, import, współpraca franczyzowa).

Opis stanowiska:

  • Osiąganie celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie raportów, udział w spotkaniach podsumowujących miesiąc pracy oraz planowanie zadań na kolejny miesiąc
  • Dbanie o porządek w salonie
  • Ustalanie harmonogramów i grafików pracy
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Zarządzanie pracownikami - delegowanie zadań
  • Podejmowanie wszelkich decyzji związanych z prowadzeniem salonu
  • Dbanie o kulturę pracy i przestrzeganie standardowych procedur franczyzodawcy
  • Pozyskanie nowych klientów do salonu
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez właściciela zgodnie z charakterem pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu salonem kosmetycznym wraz z udokumentowanymi osiągnięciami
  • Doświadczenie w korzystaniu z urządzeń w gabinetach kosmetycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość branży kosmetycznej
  • Dbałość o szczegóły i prezentowanie wysokich standardów obsługi klienta
  • Umiejętności motywacyjne i przywódcze
  • Praca zespołowa i umiejętność zarządzania ludźmi
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę na samodzielnym stanowisku, w świetnej atmosferze
  • Realne możliwości rozwoju – szkolenia, awanse wewnętrzne

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne