Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Menedżer Salonu

YES BiżuteriaO firmie

  • Annopol 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer

YES Biżuteria

Annopol 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem Doradców Klienta

  • utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na oczekiwanym przez YES poziomie

  • zarządzanie własną działalnością gospodarczą

  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii

  • aktywna współpraca z Regionalnym Menedżerem i wdrażanie jego wytycznych.

Nasze wymagania

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia - warunek konieczny,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sieciach detalicznych),

  • umiejętność pracy w oparciu o plany sprzedażowe i wskaźniki handlowe,

  • umiejętność budowania relacji z Klientem poprzez aktywną obsługę,

  • doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu z nim pozytywnych relacji,

  • umiejętność planowania pracy własnej i podległego Zespołu.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • samodzielne prowadzenie Salonu pod znanym brandem w oparciu o partnerskie relacje,

  • wsparcie Regionalnego Menedżera Sprzedaży,

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja,

  • w pełni wyposażony Salon gotowy do objęcia,

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe,

  • konsultacje z innymi Partnerami,

  • pomoc w rekrutacji Zespołu,

  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny).

  • Benefity

  • szkolenia

  • zniżki pracownicze

  • program motywacyjny

  • opieka medyczna i pakiet sportowy w korzystnej cenie

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 150 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Wspólnie z nami stwórz nowy Salon YES. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje. Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem, strategią marketingową i wsparciem na każdym etapie - od urządzenia Salonu po rekrutację Twojego własnego zespołu.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Przewiń do profilu firmy

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta