Logo Pracuj.pl

Menedżer Sieci Multiagencyjnej

AllianzO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem multiagentów w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych majątkowych i życiowych
  • realizacja założonych celów rekrutacyjnych i sprzedażowych
  • motywowanie oraz podnoszenie efektywności podległej sieci sprzedaży
  • dbałość o jakość i właściwy wynik portfela ubezpieczeń
  • budowanie i długofalowe utrzymywanie relacji z podległymi agentami
  • merytoryczne wsparcie agentów oraz organizacja i przeprowadzanie szkoleń

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej
  • wykształcenie – preferowane wyższe (min. średnie)
  • dobra znajomość produktów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych, MiŚ
  • znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz lokalnego rynku agencyjnego
  • zdolności analityczne oraz posiadanie takich cech jak: rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, zorientowanie na wynik, wysoko rozwinięta komunikatywność, relacyjność i dobra organizacja czasu
  • wysoka orientacja na realizację celów oraz determinacja w działaniu
  • praktyczna znajomość MS Excel
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia z częścią stałą i premią za realizację zadań
  • narzędzia pracy, tj.: laptop, telefon służbowy, auto służbowe
  • pakiet szkoleniowy przygotowujący do pełnienia obowiązków
  • ciekawy program onboardingowy
  • dopasowane indywidualnie szkolenia i merytoryczne wsparcie

Miejsce wykonywania działalności: Województwo opolskie, dolnośląskie, lubuskie

Forma współpracy: własna działalność gospodarcza

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W 2019 roku marka Allianz została wyróżniona mianem największej globalnej marki ubezpieczeniowej. Troszcząc się m.in. o 92 miliony klientów prywatnych i korporacyjnych Allianz promuje kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań. Najbardziej zależy nam na tym, aby klienci uznawali nas za partnera godnego zaufania i czuli się z nami bezpiecznie.

Jeśli chcesz tworzyć razem z nami najwyższej jakości standard obsługi dołącz do nas.

Menedżer Sieci Multiagencyjnej, lubuskie