Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Allianz

Menedżer Sieci Multiagencyjnej

Allianz O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 21 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem multiagentów w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych majątkowych i życiowych

  • realizacja założonych celów rekrutacyjnych i sprzedażowych

  • motywowanie oraz podnoszenie efektywności podległej sieci sprzedaży

  • dbałość o jakość i właściwy wynik portfela ubezpieczeń

  • budowanie i długofalowe utrzymywanie relacji z podległymi agentami

  • merytoryczne wsparcie agentów oraz organizacja i przeprowadzanie szkoleń

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej

  • wykształcenie – preferowane wyższe (min. średnie)

  • dobra znajomość produktów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych, MiŚ

  • znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz lokalnego rynku agencyjnego

  • zdolności analityczne oraz posiadanie takich cech jak: rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, zorientowanie na wynik, wysoko rozwinięta komunikatywność, relacyjność i dobra organizacja czasu

  • wysoka orientacja na realizację celów oraz determinacja w działaniu

  • praktyczna znajomość MS Excel

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia z częścią stałą i premią za realizację zadań

  • narzędzia pracy, tj.: laptop, telefon służbowy, auto służbowe

  • pakiet szkoleniowy przygotowujący do pełnienia obowiązków

  • ciekawy program onboardingowy

  • dopasowane indywidualnie szkolenia i merytoryczne wsparcie

Allianz

W 2019 roku marka Allianz została wyróżniona mianem największej globalnej marki ubezpieczeniowej. Troszcząc się m.in. o 92 miliony klientów prywatnych i korporacyjnych Allianz promuje kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań. Najbardziej zależy nam na tym, aby klienci uznawali nas za partnera godnego zaufania i czuli się z nami bezpiecznie.

Jeśli chcesz tworzyć razem z nami najwyższej jakości standard obsługi dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy