Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Jan – Dar Sp. Z o.o. z siedzibą w: Rzemieślnicza 2 89-200 Zamość (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Sklepu – Ajent

"JAN - DAR" Sp. z o.o.

  • Nakło nad Notecią

    Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sklepu zgodnie z standardem "Grochola",

  • Realizowanie Sprzedaży ze stałym wzrostem Rok Do Roku - nie oczekujemy fajerwerków lecz realnej efektywnej pracy,

  • Osiąganie wyników finansowych na poziomie zapewniającym oczekiwaną zyskowność,

  • Współpraca z Centralą Firmy oraz Kadrą Terenową,

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym w handlu detalicznym,

  • Gotowości do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej,

  • Pomysłu na rozwój sprzedaży w stale zmieniającym się otoczeniu konkurencyjnym,

  • Umiejętności zbudowania i efektywnego zarządzania zespołem pracowników – to Ty decydujesz z kim pracujesz,

  • Doświadczenie zdobyte w Firmach o zbliżonym profilu działalności będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • W pełni wyposażony i zatwarowaty sklep ze zbudowaną historią sprzedaży – to My płacimy za towar,

  • Lokal położony w atrakcyjnej lokalizacji – to My płacimy za wynajem i media,

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe na rynkowym poziomie uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym,

  • Refundację kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w tym także kosztów personalnych,

  • Wsparcie doświadczonych specjalistów,

O nas

Jedna z najdynamiczniej rozwijających się Sieci Sklepów piekarniczo - cukierniczych w Polsce północnej poszukuje kandydata na stanowisko: