Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Sklepu - Bydgoszcz, C.H. Focus Mall

Solar Company S.A.O firmie

Solar Company S.A.

Jagiellońska 39-47

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Menedżer Sklepu Solar, to osoba zarządzająca zespołem sprzedawców, zarówno w zakresie HR jak i aktywnie uczestnicząca w obsłudze klienta. Odpowiedzialna za działanie sklepu od strony administracyjnej i realizacji zadań zespołu i własnych. Dbająca o wygląd i wystrój sklepu, biorąca udział w opiniowaniu kolekcji na przyszłe sezony.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe;

  • Sumienność, systematyczność, samodzielność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Poprawne ustalanie priorytetów i delegowanie zadań;

  • Praca przy realizacji wskaźników sprzedażowych;

  • Umiejętność pracy w zakresie zróżnicowanych zadań

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozbudowany system motywacyjny

  • Szkolenia

  • Przyjazną atmosfera

  • Rozwój w zakresie: profesjonalna obsługa klienta, stylizacja, ekspozycja

  • Możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • Rabaty na zakupy w sklepach firmowych Solar

  • Strój służbowy z bieżącej kolekcji Solar

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • umowę o prace

  • program prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie grupowe