Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer sklepu internetowego

Ranknet.pl - sklep internetowy

4 0007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Kazimierza Pułaskiego 31A

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Ogólne zarządzanie sklepem internetowym

  • Organizacja pracy, zarządzanie pracownikami

  • Kreowanie polityki cenowo rabatowej

  • Kreowanie i prowadzenie akcji reklamowych – promocyjnych

  • Automatyzacja sprzedaży

  • Zarządzanie programem magazynowym (wydania oraz przyjęcia magazynowe, wprowadzanie produktów, monitorowanie stanów magazynowych)

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Obsługa zamówień (odpisywanie na e-maile, odbieranie telefonów, weryfikacja zamówień, przyjmowanie zamówień telefonicznych)

  • Wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży

  • Aktualizacja informacji o towarach i prezentacja ich w sklepie

  • Testowanie urządzeń elektronicznych

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Szybkość uczenia się nowych rzeczy i dostosowywania do wymagań rynku

  • Bardzo dobra obsługa komputera, w tym programów typu: Excel, Word, itp.

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność zarządzania projektami oraz zasobami ludzkimi

  • Znajomość zasad handlu

  • Zainteresowanie nowymi technologiami, urządzeniami elektronicznymi oraz przynajmniej podstawowa wiedza na ten temat

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu biznesem/projektami

  • Doświadczenie w handlu/sprzedaży internetowej

  • Doświadczenie w marketingu internetowym

  • Znajomość systemów i programów takich jak: Baselinker, Prestashop, WMS, ERP

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat (po miesięcznym okresie próbnym)

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie + ewentualne premie za osiągane wyniki

  • Stałe godziny pracy (Pn.Pt. 8:00-16:00)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

O nas

Szukamy osoby do pracy na stanowisku Menedżer sklepu internetowego w firmie zajmującej się sprzedażą urządzeń i sprzętu elektronicznego w Internecie.