Oferta pracy

Menedżer Sklepu

Media Saturn Holding Polska

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii firmy oraz procesów biznesowych na poziomie marketu

  • Dążenie do bycia liderem na rynku lokalnym

  • Bycie odpowiedzialnym za osiągnięcie uzgodnionych celów biznesowych

  • Koncentrowanie uwagi Pracowników na sprzedaży usług i rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby Klientów i zapewnić, że zawsze sprzedajemy i realizujemy najlepsze rozwiązania

  • Zapewnianie stałej i widocznej ekspozycji usług i rozwiązań w punktach sprzedaży – zgodnie z wytycznymi Media Markt

  • Optymalizowanie w sposób ciągły procesów i struktury kosztów w markecie

  • Budowanie struktury oraz zarządzanie podległym zespołem (motywowanie i rozwój Pracowników)

  • Inspirowanie i rozwijanie Pracowników, aby tworzyli multifunkcyjny Zespół skoncentrowany na zadowoleniu Klienta i zyskownym rozwoju

  • Prowadzenie coachingu swoich bezpośrednich Podwładnych, kierowanie się wartościami firmy i tworzenie właściwej kultury organizacyjnej

  • Współpraca z Zespołami z Centrali w zakresie zapewnienia odpowiedniej dostępności zapasów

  • Zapewnianie dobrej jakościowo i pozytywnie ocenianej obsługi Klienta w całym sklepie

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku managerskim

  • Rozwinięte umiejętności przywódcze (delegowanie zadań, motywowanie i rozwijanie Zespołu)

  • Wysoka orientacja na Klienta

  • Umiejętność identyfikowania i odzwierciedlania możliwości biznesowych

  • Silna orientacja na cel i umiejętność pracy pod presją czasu oraz zgodnie z wyznaczonymi terminami

  • Doskonałe umiejętności analityczne oraz numeryczne

  • Bardzo dobra znajomość Excela

To oferujemy

  • Auto służbowe

  • Premia za wyniki

  • Testowanie gadżetów

  • Prywatna opieka medyczna

  • Fajny zespół do współpracy

  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dodatki okolicznościowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet relokacyjny

  • karta sportowa/żywieniowa

  • auto służbowe

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, bo przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Przewiń do profilu firmy