Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Sportu

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

  • Szkolna 15, Michałowice (pow. pruszkowski)
    Michałowice (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Szkolna 15

Michałowice (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzi nadzór nad obiektami zewnętrznymi sportowymi znajdującymi się na terenie placówki.

  • Pomaga w przygotowaniach obiektów i sal do uroczystości sportowych.

  • Może( w ramach posiadanych uprawnień) inicjować i prowadzić zawody sportowe dla dzieci.

  • Tworzy tygodniowy harmonogram popołudniowych zajęć sportowych oraz umieszcza go w widocznym miejscu na terenie szkoły, a także na stronie internetowej.

  • Koordynuje użyczenie/najem obiektów sportowych w szkole.

  • Dba o sprzęt sportowy

  • a. Inwentaryzuje sprzęt sportowy

  • b. Zgłasza potrzeby w zakresie uzupełnienia sprzętu

  • c. Zgłasza potrzebę naprawy zepsutego sprzętu

  • d. Zgłasza potrzebę likwidacji nieprzydatnego do użytkowania sprzętu.

  • Tworzy oraz aktualizuje Regulamin Korzystania z Obiektów Sportowych

  • Dba o przestrzeganie Regulaminu Korzystania Obiektów Sportowych

  • Dba o czystość pomieszczeń i boisk, zgłasza usterki oraz konieczność konserwacji i napraw

  • Ściśle współpracuje z jednostkami gminnymi działającymi w obszarze sportu

  • Prezentuje nienaganną postawę wobec przełożonych współpracowników, rodziców, uczniów i interesantów

  • Pomaga w opiece nad najmłodszymi uczniami wychodzącymi/wchodzącymi do szkoły

  • Wykonuje inne polecenia Dyrektora według potrzeb Szkoły

Nasze wymagania

  • Praca w godz. 15.00-19.00 oraz w weekendy

To oferujemy

  • Praca na pół etatu (20 h) od zaraz