Menedżer Sprzedaży (chemia profesjonalna)

Grupa PCC

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedaży

  • pozyskiwanie do współpracy nowych klientów

  • utrzymywanie dobrych relacji z powierzoną grupą klientów, udzielanie im kompleksowego wsparcia w bieżącej współpracy, edukacja na temat produktów oferowanych przez Spółkę

  • budowanie dobrego wizerunku firmy wśród klientów na rynku

  • negocjacje warunków handlowych

  • aktywne promowanie oferty, doradztwo produktowe dla Klientów

  • współpraca z działem planowania, logistyki, obsługi klienta

  • bieżące raportowanie działań zgodnie z przyjętymi standardami

Podział czasu pracy
20%

Praca w siedzibie firmy w Brzegu Dolnym

80%

Praca w delegacji-cała Polska

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie branżowe

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • umiejętność współpracy i budowania długofalowych relacji z klientami

  • samodzielność, inicjatywa i pomysłowość w podejściu do rynku i organizacji pracy

  • determinacja w realizacji ambitnych celów

  • chęć dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie umiejętności sprzedażowych

  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od stopnia realizacji celów sprzedażowych

  • narzędzia stanowisko pracy – samochód służbowy, komputer mobilny, telefon komórkowy

  • samodzielna, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w środowisku dużej, prężnie działającej firmy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez szkolenia, kursy i studia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa kwalifikacyjna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.

Przewiń do profilu firmy