Logo Pracuj.pl

Menedżer Sprzedaży (chemia profesjonalna)

Grupa PCCO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • pozyskiwanie do współpracy nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z powierzoną grupą klientów, udzielanie im kompleksowego wsparcia w bieżącej współpracy, edukacja na temat produktów oferowanych przez Spółkę
  • budowanie dobrego wizerunku firmy wśród klientów na rynku
  • negocjacje warunków handlowych
  • aktywne promowanie oferty, doradztwo produktowe dla Klientów
  • współpraca z działem planowania, logistyki, obsługi klienta
  • bieżące raportowanie działań zgodnie z przyjętymi standardami

Podział czasu pracy

20%

Praca w siedzibie firmy w Brzegu Dolnym

80%

Praca w delegacji-cała Polska

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie branżowe
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność współpracy i budowania długofalowych relacji z klientami
  • samodzielność, inicjatywa i pomysłowość w podejściu do rynku i organizacji pracy
  • determinacja w realizacji ambitnych celów
  • chęć dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie umiejętności sprzedażowych
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od stopnia realizacji celów sprzedażowych
  • narzędzia stanowisko pracy – samochód służbowy, komputer mobilny, telefon komórkowy
  • samodzielna, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w środowisku dużej, prężnie działającej firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji poprzez szkolenia, kursy i studia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji

1

Wstępna rozmowa kwalifikacyjna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.

Aktualne oferty pracodawcy
MS/KOS/2022

Menedżer Sprzedaży (chemia profesjonalna), Opole