Oferta pracy

Menedżer Sprzedaży Chemii Budowlanej

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Oddziałów 3W w sprzedaży chemii budowlanej (wyrobów do ociepleń budynków, klejów i zapraw budowlanych, hydroizolacji i itp.).

  • Doradztwo na rzecz klientów – firm wykonawczych, w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.

  • Budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami.

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych.

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z architektami.

  • Współpraca z inwestorami i wykonawcami.

  • Realizacja planów budżetowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie techniczne lub budowlane będzie dodatkowym atutem).

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą chemii budowlanej lub pokrewnej działalności.

  • Znajomość branży i rynku materiałów budowlanych, szczególnie rynku chemii budowlanej.

  • Umiejętności handlowe, budowania relacji, komunikatywność.

  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Znajomość środowiska MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę B2B.

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i system premiowy,

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy 3W.

  • Pracę w miłej atmosferze, w Zespole ludzi z pasją.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Karty Multi Sport.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zapraszamy do 3W Team!

Wiedza, Wiarygodność i Współdziałanie – to wartości, które od samego początku przyświecają działaniom 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej 3W będącej największym dostawcą profesjonalnych systemów dla budownictwa w segmencie B2B. Działamy poprzez sieć 54 hurtowni i marketów budowlanych w całej Polsce. Od ponad 13 lat oferujemy naszym klientom materiały budowlane najlepszej jakości. Kompleksowo obsługujemy firmy wykonawcze, stawiając na wysoką wiarygodność i fachowe doradztwo. Nieustannie się rozwijamy, z roku na rok poprawiając swoje wyniki. To wszystko jest możliwe dzięki 3W TEAM – ludziom pełnym pasji, którzy tworzą nasz młody, dynamiczny Zespół.

Sprawdź nasze ogłoszenia, może Ty też znajdziesz u nas swoje dobre miejsce!

Przewiń do profilu firmy