Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Sprzedaży Dealerskiej

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    Praca na terenie: Warszawa, Łódź, Białystok, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków
    Zakres obowiązków:
    • współpraca z dealerskimi punktami sprzedaży ubezpieczeń (salonami samochodowymi)
    • budowanie relacji z partnerami biznesowymi
    • rozliczanie realizacji planów sprzedaży ubezpieczeń w podległym regionie (Warszawa, Łódź, Białystok, Płock, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław)
    • prowadzenie szkoleń produktowych w dealerskiej sieci sprzedaży
    Oczekujemy:
    • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży bankowej, ubezpieczeniowej lub samochodowej
    • znajomości rynku dealerskiego na podległym terenie
    • gotowości do odbywania częstych podróży służbowych w ramach regionu – Praca na terenie miast: Warszawa, Łódź, Białystok, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków
    • prawa jazdy kat. B
    • orientacji na osiąganie wyznaczonych celów
    • umiejętności budowania relacji
    • bardzo dobrej organizacji pracy
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • sumienności i dokładności
    Oferujemy:
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali, możliwość bezpłatnej nauki jęz. angielskiego)
    • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (samochód służbowy, komputer, telefon)
    • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
    • ciekawą pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji ubezpieczeniowej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.