Ta oferta pracy jest nieaktualna od 412 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Sprzedaży do segmentu SME

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 22.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MCI Capital TFI S.A.

    Stanowisko Menadżer Sprzedaży do segmentu SME w jednej ze spółek portfelowych (marketplace) funduszu zarządzanego przez MCI Capital TFI. MCI Capital TFI to jedna z najdynamiczniejszych grup VC/PE we Europie Środkowo-Wschodniej. Fundusz specjalizuje się w procesach transformacji cyfrowej, inwestując w czyste modele internetowe (tzw. pure players), spółki przenoszące model biznesowy z tradycyjnej do cyfrowej gospodarki oraz spółki działające na rynku rozwoju infrastruktury internetowej.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Opis stanowiska:
    • Tworzenie, planowanie, realizacja i nadzór nad strategią sprzedaży w kanale call center i online do segmentu SME
    • Realizacją efektywnych kampanii sprzedażowych w kanale call center i online skierowanych do segmentu SME
    • Tworzenie, zarządzanie, rozwój i motywowanie zespołu sprzedażowego do realizacji kampanii sprzedażowych
    • Znajdowanie i testowanie nowych możliwości wzrostu dla biznesu w tym budowanie partnerstw umożliwiających znaczący wzrost skali
    • Zarządzanie procesami sprzedażowymi i bieżąca kompleksowa analiza efektywności sprzedaży
    • Analiza rynku i potrzeb klientów
    • Współpraca z wszystkimi działami firmy w zakresie realizacji zaplanowanej strategii
    Wymagania:
    • Doświadczenie w sprzedaży i/lub budowaniu biznesu B2B i e-commerce
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub zespołem
    • Doświadczenie w budowaniu partnerstw oraz w marketingu mile widziane
    • Komfort i efektywność pracy w zespole
    • Kreatywność w działaniu
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego
    Oferujemy:
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań, a tym samym szybki rozwój zawodowy
    • Silny wpływ na strategię, rozwój i wyniki spółki
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Wynagrodzenie zależne od efektów pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCI Capital TFI z siedzibą w Warszawie, Plac Europejski 1, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest MCI Capital TFI z siedzibą w Warszawie przy Placu Europejskim 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.