Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Sprzedaży ds. fotowoltaiki

OZE ZE SŁOŃCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 00040 000 / mies. (zal. od umowy)
  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy firmą funkcjonującą w branży energetycznej od 2014 roku, zajmujemy się kompleksową usługą realizacji instalacji fotowoltaicznych zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Od 2021 roku funkjonujemy również jako spółka. Zajmujemy się dodatkowo pompami ciepła, stacjami do ładowania elektrycznych samochodów oraz farmami fotowoltaicznymi.

Wyróżnia nas ograniczenie kosztów nieefektywnych, dzięki czemu możemy zagwarantować klientowi najwyższą jakość montażu, dostarczonych komponentów oraz obsługi z konkurencyjnym cennikiem.

Poszukujemy osoby na stanowisko Menedżer Sprzedaży ds. fotowoltaiki.

Jeśli zależy Ci na pracy w godzinach dostosowanych do Ciebie, cenisz sobie pracę z klientem i nie straszna Ci praca w terenie - nie czekaj i dołącz do Naszego zespołu!

Kogo szukamy?

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych, oraz biznesowych w zakresie instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła,
  • pozyskiwanie  gruntów pod farmy fotowoltaiczne,
  • sprzedaż stacji do ładowania samochodów,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami.

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientami(warunek bezwzględny),
  • cechuje Cię chęć do zdobycia wiedzy z zakresy Odnawialnych Źródeł Energii,
  • posiadasz aktualne prawo jazdy kategorii B,
  • chcesz pracować w terenie w dogodnych dla Ciebie godzinach,
  • posiadasz nastawienie na realizację ambitnych celów jakościowych i ilościowych,
  • prowadzisz działalność gospodarczą lub chcesz ją założyć - (opcjonalnie umowa o pracę/zlecenie).

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę w szybko rozwijającej się branży z bardzo atrakcyjnym produktem na przekazanej bazie klientów gospodarstw rolnych oraz firm,
  • leady z Call Center w wystarczającej liczbie,
  • wynagrodzenie podstawa i prowizja (brak limitów zarobków, jedne z wyższych na rynku),
  • wysokość prowizji uzależniona jest od jasno określonego cennika wewnętrznego - masz możliwość bezpośredniego wpływu na wysokość swojego wynagrodzenia,
  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową,
  • pracę zdalną z elastycznymi godzinami,
  • rozwój zawodowy,
  • proces wdrożeniowy.

Ogłoszenie archiwalne