Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Sprzedaży ds. Rynku Otwartego

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 2015-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k

    Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w branży.
    Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą na terenie całego kraju sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej.
    Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem:
    www.zarys.pl

    w związku z rozwojem działu poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze
    Ref/ MS/II/2015

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż asortymentu firmy na rynku otwartym na terenie całego kraju – sieci aptek, drogerie, sieci handlowe, HoReCa;
    • organizacja struktury sprzedaży;
    • przeprowadzanie prezentacji biznesowych;
    • bezpośredni kontakt z klientem;
    • aktywne promowanie oraz skuteczna sprzedaż danego asortymentu;
    • analiza i rozwój rynku w ramach przyjętych przez Firmę planów strategicznych;
    • stałe monitorowanie działań konkurencji;
    • udział w licznych szkoleniach;
    • znajomość sprzętu medycznego jednorazowego użytku będzie dodatkowym atutem.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe;
    • doświadczenie w sprzedaży;
    • znajomość rynku aptek, drogerii, sieci handlowych, HoReCa;
    • charyzma i nastawienie na wyniki;
    • dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność;
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
    • motywacja do intensywnej pracy;
    • dyspozycyjność i odpowiedzialność;
    • czynne prawo jazdy.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki finansowe (pensja podstawowa + motywacyjny system prowizyjny);
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku;
    • odpowiedzialną i ciekawą pracę w nowoczesnej Firmie w młodym zespole pracowniczym.

    Osobom nadsyłającym aplikacje gwarantujemy pełną dyskrecję.

    Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz życiorys prosimy nadsyłać do dnia 13.03.2015 poprzez przycisk aplikowania.

    z dopiskiem „Ref/ MS/II/2015”.