Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Sprzedaży

  • Gdańsk, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Tczew, pomorskie
  • Kierownik
  • 4000–6000 zł brutto / mies.
  • Pełny etat
  • 2019-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Finansowa ECF

    Grupa Finansowa ECF Sp. zo. o. to partner biznesowy Nest Banku, Getin Noble Banku oraz Mbanku. Współpracujemy tworząc nowoczesną organizację, a nasza firma to miejsce dla ludzi przedsiębiorczych i otwartych na wyzwania. Umożliwiamy naszym Pracownikom realizację swoich aspiracji zawodowych poprzez powierzanie im ciekawych, nowych, niestandardowych projektów. Aby wesprzeć ich w realizacji odpowiedzialnych zadań zapewniamy pakiety szkoleń specjalistycznych oraz ogólnorozwojowych.

     Poznaj nas bliżej  na www.grupaecf.pl lub FB

    Obecnie do jednego z naszych zespołów sprzedażowych poszukujemy

    MENAGERÓW SPRZEDAŻY

    Miejsce pracy: Gdańsk, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Tczew

    Twoje zadania:

    • zarządzanie regionem sprzedaży w segmencie klienta detalicznego  i MŚP
    • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych
    • zapewnienie wzrostu portfela Klientów
    • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i standardów w podległym obszarze sprzedaży
    • rekrutacja pracowników do placówek w podległym obszarze sprzedaży
    • wspieranie i szkolenie pracowników w prowadzeniu placówki sprzedażowej
    • motywowanie podległych pracowników do realizacji wyznaczonych zadań
    • raportowanie efektywności realizowanych zadań we wszystkich podległych placówkach
    • Inicjowanie działań marketingowych w regionie w celu pozyskiwania nowych Klientów oraz budowania lokalnie pozycji marki
    • współpraca oraz pozyskiwanie partnerów biznesowych

    Czego oczekujemy:

    • minimum 2-letniego doświadczenie w sprzedaży usług i produktów finansowych
    • udowodnionej skuteczności w realizacji celów
    • doświadczenia w sprzedaży w kontakcie bezpośrednim i telefonicznym z klientem,
    • umiejętności budowania partnerskich relacji
    • umiejętności zarządzania zespołem rozproszonym
    • dyspozycyjności oraz umiejętności planowania czasu pracy
    • umiejętności skutecznej komunikacji
    • zaangażowania w pracę i nastawienia  na realizację wytyczonych celów i zadań
    • samodzielności i kreatywności
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • bardzo atrakcyjny system premiowy
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pakiet profesjonalnych szkoleń
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szeroki wachlarz benefitów
    • pracę w  firmie z zasadami

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.