Menedżer Sprzedaży

Generali

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Relacyjne i skuteczne zarządzanie podległymi Multiagencjami i Brokerami

  • Realizacja planów rozwoju sieci sprzedaży, tj. rekrutacja, szkolenie, wdrażanie nowych Agentów i Brokerów

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Wsparcie merytoryczne oraz rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole

  • Przygotowywanie, raportowanie i prezentacja wyników sprzedażowych

  • Samodzielne poszukiwanie rozwiązań wspierających proces sprzedaży

  • Budowanie wizerunku firmy i godne reprezentowanie jej na zewnątrz

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu agencyjną siecią sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i życiowych

  • Znajomość lokalnego rynku ubezpieczeń

  • Doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych

  • Wysokie zaangażowanie w efektywną realizację celów

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji

  • Doskonała organizacja pracy

  • Dyspozycyjność i mobilność – praca na terenie podległego województwa

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • wsparcie terapeutyczne