Oferta pracy

Menedżer Sprzedaży Hurtowej w Dziale Rynku Tradycyjnego

Krajowa Spółka Cukrowa SAO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. z siedzibą w Toruniu jest największym  Polsce i jednym z największych co do wielkości producentem cukru w Europie. Podstawowy przedmiot działalności stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne. Spółka prowadzi kompleksowe zarządzanie archiwami firm zewnętrznych w zakresie przechowywania, archiwizowania oraz brakowania dokumentów oraz inne działalności usługowe. Spółka jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzą spółki zależne i marki Polskie Przetwory, Pszczółka, Stoisław i Trzemeszno.

Menedżer Sprzedaży Hurtowej
w Dziale Rynku Tradycyjnego

Nr referencyjny:

  • BT_CENWT

Miejsce świadczenia pracy:

  • województwa: górnośląskie, opolskie, dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami hurtowymi oraz sieciami lokalnymi
  • realizacja planów sprzedaży
  • planowanie, organizowanie i rozliczenie akcji promocyjnych
  • zarzadzanie asortymentem produktów Grupy Kapitałowej KSC S.A. u powierzonych klientów
  • analiza zapasów, odsprzedaży i zakupów klientów na podległym obszarze
  • monitorowanie lokalnego rynku
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie minimum średnie
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG ? warunek konieczny
  • znajomość rynku handlu hurtowego, detalicznego oraz sieci lokalnych w regionie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wysokie kompetencje sprzedażowe
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe

Data ważności oferty pracy:

  • 2020-12-06

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy