Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer sprzedaży

AKRA sp. z o.o.O firmie

4 0008 000 brutto / mies.
  • Mangalia 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

AKRA sp. z o.o.

Mangalia 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii sprzedażowej oraz marketingowej firmy i czynny udział w jej wdrożeniu

  • Kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży

  • Wdrażanie działań marketingowych, pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z zewnętrznymi firmami wspierającymi

  • Określenie grupy docelowej potencjalnych klientów, analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji

  • Koordynacja prac związanych z identyfikowaniem i wskazywaniu korzystnych kanałów sprzedaży

  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych oraz sporządzanie umów dla klientów

  • Realizacja zamówień ze strony klientów

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami, prowadzenie rozmów biznesowych

  • Sporządzanie raportów z przebiegu pracy

  • Odpowiedzialność za całokształt działań związanych z kreowaniem wizerunku marki

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość narzędzi marketingu

  • Doświadczenie w sprzedaży

Mile widziane

  • Doświadczenie montażowe

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja

  • Zatrudnienie na pełny etat

  • Umowa na okres próbny 3 miesiące a po okresie próbnym na czas nieokreślony

  • Samochód służbowy

  • Laptop

  • Telefon

Zajmujemy się sprzedażą elementów do uzdatniania wody, oszczędności gazu a także elementy ułatwiające zmiany parametrów pracy samochodowych silników spalinowych.

Przewiń do profilu firmy