Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer sprzedaży

  • Kalisz, Konin, Ostrów Wielkopolski, Piła, Poznań, Turek, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SATLAN zajmuje się wdrożeniami systemów telekomunikacyjnych dla telewizji i transmisji danych. Współpracując z wieloma międzynarodowymi producentami i instytucjami, firma Satlan aktywnie uczestniczy w rozwoju najnowszych technologii. Stabilną i wiarygodną pozycję na rynku polskim zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy i kreatywności zespołu. Klientami firmy są operatorzy sieci telekomunikacyjnych świadczący nowoczesne usługi dostępu do telewizji.
    MENEDŻER SPRZEDAŻY
    w branży telekomunikacyjnej
    Miejsce pracy: województwo Wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • Bieżący kontakt z klientami firmy na terenie kraju na poziomie zarządów i dyrekcji
    • Pozyskiwanie kontraktów i zamówień ze strony obecnych klientów firmy, a także pozyskiwanie nowych klientów
    • Przy wsparciu innych działów firmy doradztwo handlowe i produktowe dla klientów firmy w zakresie wdrażanych produktów i rozwiązań oraz opieka nad wdrożeniami i dostawami będącymi przedmiotem kontraktów i zamówień.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Teleinformatyka, Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Zarządzanie sprzedażą, Zarządzanie, Zarządzanie satysfakcją klienta, Zarządzanie i marketing
    • Wysoka komunikatywność i predyspozycje interpersonalne
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Wysoka kultura osobista
    • Gotowość do pozyskiwania wiedzy w zakresie nowoczesnej telekomunikacji i teleinformatyki.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w zgranym zespole i międzynarodowym otoczeniu
    • Dostęp do najnowszych technologii branżowych
    • Szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Możliwość awansu
    • Dużą samodzielność w pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )