Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Sprzedaży

PRO PEOPLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna i osobista sprzedaż i obsługa Inwestorów

  • współpraca oraz budowanie długofalowych relacji z Inwestorami;

  • współtworzenie założeń budżetowych oraz ich realizacja;

  • odpowiedzialność za działania operacyjne oraz wynik finansowy oddziału;

  • ciągłe podnoszenie oraz zapewnienie odpowiedniej jakości pracy oddziału;

  • zarządzanie zespołem pracowników;

  • budowanie oraz umacnianie pozycji firmy;

  • administrowanie obiektem

Nasze wymagania

  • doświadczenie i sukces w zarządzaniu sprzedażą - warunek konieczny

  • praktyczna znajomość metod motywacji i nadzoru nad przedstawicielami handlowymi

  • doskonała samoorganizacja

  • samodzielność i własna inicjatywa

  • biegła znajomość obsługi programów: CRM i MS Office

  • inteligencja i sympatyczna osobowość

Mile widziane

  • wcześniejsze doświadczenie w branży budowlanej

  • ciekawe hobby motywujące do osiągania sukcesów w karierze zawodowej

To oferujemy

  • bardzo ciekawe, samodzielne, rozwojowe miejsce pracy

  • dynamiczny i bardzo efektywny system wynagrodzeń

  • atrakcyjny system rozwoju zawodowego

  • różnorodność zadań

  • pracę w młodym, bardzo dynamicznym zespole

  • wpływ na modelowanie oddziału

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy doświadczonym i zaangażowanym zespołem specjalistów

w dziedzinie pozyskiwania i zarządzania personelem. Dostrzegamy w ludziach potencjał i potrafimy go przekuć na sukces zawodowy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Menedżera Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy

Czego będziemy oczekiwać?

  • szybkiego rozwinięcia prężnie funkcjonującego działu sprzedaży

  • dobrej organizacji pracy swojej i zespołu

  • tworzenia dobrej atmosfery w biurze

  • realizacji celów Spółki

Jeżeli posiadasz wybitne sukcesy sprzedażowe, masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży, jesteś zaciętą i optymistyczną osobą, chcesz pracować w dobrym, zgranym zespole i masz ambicje, aby rozwijać się wraz z ogólnopolskim wzrostem naszej firmy, złóż swoją aplikację.