Logo Pracuj.pl

Menedżer Sprzedaży

Unum Życie TUiR S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie struktury zespołu sprzedaży
  • przeprowadzanie szkoleń oraz rozmów motywacyjnych
  • zarządzanie zespołem w oparciu o jakość, etykę i najwyższe standardy współpracy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współtworzenie dobrej atmosfery w oddziale

Nasze wymagania

Szukamy osób:

• z wykształceniem wyższym

• z doświadczeniem na stanowisku managerskim w sprzedaży

• z doświadczeniem w prowadzeniu skutecznej rekrutacji

• zadaniowych, nastawionych na sukces

• otwartych, komunikatywnych

• umiejętnie korzystających z nowoczesnych kanałów online (social media)

• bez doświadczenia w branży ubezpieczeniowej

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w rosnącej, międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej
  • atrakcyjny, wieloelementowy system wynagrodzenia
  • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy
  • udział w licznych konkursach, możliwość zdobycia cennych nagród
  • opiekę medyczną, program emerytalny, pakiet sportowy
  • udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: MS/06/21/PPL

Menedżer Sprzedaży, lubuskie