Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Sprzedaży

Unilink S.A.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Wiodący dystrybutor ubezpieczeń w Polsce, posiadający w ofercie produkty 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, operujący ogólnopolską siecią sprzedaży ponad 14.000 Agentów, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

Głównymi zadaniami Menedżera Sprzedaży będą: nawiązywanie współpracy z agentami ubezpieczeniowymi działającymi na terenie województwa, rozwijanie sprzedaży w regionie oraz bieżąca obsługa Partnerów.

Co będzie Ci potrzebne:

  • Umiejętność doskonałej organizacji i efektywnego planowania czasu pracy oraz samodyscyplina
  • Nastawienie na cele i wyniki a także umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, budowania i pielęgnowania relacji
  • Doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, w szczególności we współpracy z sieciami multiagencyjnymi - będą Twoją mocną stroną
  • Umiejętności analityczne i motywacji Partnerów do realizacji celów sprzedażowych
  • Doświadczenia w podejmowaniu decyzji oraz egzekwowaniu realizacji planów
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy mobilnej

Oferujemy Ci:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji na poziomie podległego regionu
  • Atrakcyjny model wynagrodzenia, związany z osiąganymi wynikami pracy
  • Program wdrożeniowy wspierający pełnienie funkcji Menedżera Sprzedaży
  • Narzędzia pracy niezbędne do skutecznego realizowania obowiązków
  • Przedsiębiorczy model pracy oraz możliwości rozwoju osobistego i finansowego

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV oraz załączonego w linku oświadczenia - zgoda i klauzula informacyjna (skan podpisanego dokumentu) za pomocą przycisku Aplikuj, a także o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne