Oferta pracy

Menedżer Sprzedaży

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opieka menedżerska i współpraca z siecią sprzedaży na terenie wyznaczonych województw, a także podejmowanie działań zapewniających jej rozwój,

  • Nadzorowanie pracy podległej sieci w zakresie jakości merytorycznej i zgodności z wytycznymi zawieranych umów, terminowości rozliczeń, terminowości wpłat zainkasowanej składki,

  • Opracowanie planów sprzedaży i odpowiedzialność za ich realizację,

  • Odpowiedzialność za wyniki podległej sieci agentów,

  • Monitorowanie działań konkurencji na lokalnym rynku,

  • Komunikowanie akcji promocyjnych i kampanii marketingowych, dbałość o utrzymanie standardów wizualizacji i wyposażenia w materiały informacyjne i reklamowe w podległej sieci sprzedaży,

  • Rekrutacja agentów,

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży na rynku finansowym - min. 3 lata,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Znajomość lokalnego rynku pośredników ubezpieczeniowych,

  • Znajomość rynku ubezpieczeń majątkowych,

  • Zaawansowana znajomość technik sprzedaży,

  • Dobra znajomość MS Office, a w szczególności Excel i Powerpoint,

  • Orientacja na realizację celów biznesowych,

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rekomendowania rozwiązań,

  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz kształtowania kompetencji menedżerskich,

  • Narzędzia pracy, w tym: laptop, telefon służbowy oraz samochód służbowy,

  • Przejrzysty system premiowy (miesięczne nadprowizje, premie kwartalne i premia roczna),

  • Szeroki pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna wraz z dostępem do lekarzy specjalistów, ubezpieczenie na życie oraz pakiet sportowo-rekreacyjny,

  • Zniżki na produkty firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Poszukujemy osoby z doświadczeniem, pomysłami, entuzjazmem i umiejętnością budowania długoterminowych relacji i sieci kontaktów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.