Menedżer Sprzedaży na Rynku B2B

UNIQA

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne budowanie i rozwijanie zespołu

  • realizacja celów ilościowych i jakościowych

  • wspieranie specjalistów ds. rozwoju rynku B2B i egzekwowanie wykonania zadań i celów

  • kreatywne generowanie pomysłów i narzędzi wspierających sprzedaż

  • rozwijanie umiejętności Twojego zespołu

Nasze wymagania

  • chcemy abyś rozumiał, że nawet najlepszy zespół potrzebuje przewodnika, czyli Ciebie

  • potrzebujemy Twojej charyzmy i zdolności zarażania swoim entuzjazmem

  • absolutnym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu, rekrutacji i sprzedaży

  • niezwykle ważne jest nastawianie na cel i Twoja determinacja

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania, który docenia i motywuje a nie zniechęca

  • profesjonalne wsparcie we wdrażaniu i szkoleniu specjalistów

  • dobre produkty ubezpieczeniowe, które cały czas aktualizujemy by ułatwić pracę Twojemu zespołowi

  • dostęp do pakietu benefitów, który ułatwi życie Tobie i Twojej rodzinie

  • przyjazne środowisko pracy, w którym poczujesz się ważną postacią

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy