Logo Pracuj.pl

Menedżer Sprzedaży

LOOS Centrum Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne pozyskiwanie klientów i zawieranie kontraktów handlowych na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B minimum 2 lata
  • wyższe wykształcenie lub optymalne doświadczenie w sektorze przemysłowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • kreatywność i samodzielność
  • otwartość, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Menedżer Sprzedaży, opolskie