Oferta pracy

Menedżer Sprzedaży Opon Osobowych

Goodyear Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie, motywowanie zespołu i budowanie jego zaangażowania

  • Realizowanie planów sprzedaży w powierzonym regionie oraz prowadzenie negocjacji handlowych

  • Współpraca z klientami detalicznymi

  • Współudział przy definiowaniu i egzekucji planów aktywacji sprzedaży

  • Koordynacja i nadzór implementacji dedykowanych programów marketingowych i sprzedażowych (bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności działań podejmowanych przez zespół sprzedażowy)

  • Współpraca z KAM Car Dealers, funkcjami wspierającymi oraz zespołami Brand i Trade Marketingu

  • Przygotowywanie prognoz oraz analizowanie kluczowych danych sprzedażowych

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

  • Bieżące raportowanie informacji rynkowych- analiza rynku, monitoring konkurencji

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe, preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym (preferowane na rynku automotive)

  • Doświadczenie w koordynacji pracy innych osób, preferowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Umiejętność myślenia strategicznego, analitycznego, technicznego, doświadczenie w przygotowywaniu raportów

  • Umiejętność przygotowywania planów rozwoju współpracy dla odbiorców detalicznych

  • Znajomość pakietu Microsoft Office i praktyczna umiejętność pracy z systemem CRM

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

To oferujemy

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu

Opis stanowiska:

Zarządzanie zespołem sprzedaży (5 doradców biznesowych), wyznaczanie i monitorowanie realizacji celów zespołu. Budowanie trwałych i długoterminowych relacji z klientami. Kreowanie, wdrażanie i dopasowanie kompleksowej oferty dla kluczowych klientów.

Miejsce pracy do ustalenia w części Polski (centralnej/wschodniej/ północno-wschodniej/południowej)