Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer Sprzedaży Produktu

LIBERTY COMMERCIAL PL sp. z o.o.

  • Francuska 36, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Francuska 36

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż blach grubych i/lub powlekanych

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami i dbałość o zapewnienie wysokiego poziomu ich obsługi

  • Opracowywanie niezbędnych analiz trendów rynkowych produktu zapewniających realizację celu głównego

  • Ciągłe monitorowanie rynku w zakresie zmian preferencji klientów i ofert konkurentów

  • Pozyskiwanie nowych klientów i produktów w ramach rozbudowy oferty zakładu produkcyjnego

  • Monitorowanie należności

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny

  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i podejmowania decyzji

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym zespole

  • Pracę stacjonarną w biurze w centrum Katowic

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samochód służbowy

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami po 10 lipca

O nas

Liberty Commercial PL jest, mieszczącym się w Katowicach, biurem sprzedaży zajmującym się hurtową dystrybucją na rynku polskim wyrobów stalowych produkowanych w hutach Grupy Liberty z terenu Europy.

Jesteśmy częścią Liberty Steel Group, firmy z branży stalowej i górniczej obecnej w 12 krajach na całym świecie, przy całkowitej zdolności produkcyjnej wynoszącej 20 milionów ton stali, ponad 200 zakładach produkcyjnych i zatrudnieniu ponad 30 000 osób.

Kompleksowa oferta produktów Liberty Steel Group obejmuje: rudę żelaza, węgiel koksujący, złom stalowy, półwyroby, stalowe wyroby długie oraz płaskie. Stal produkowana jest w różnych gatunkach i specyfikacjach, zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi certyfikatami jakości.

Do grona klientów Grupy Liberty Steel należą firmy z branży przetwórstwa i dystrybucji stali, a także firmy z sektorów motoryzacyjnego, lotniczego, budowlanego, naftowego i gazowego, energetycznego, ogólnoinżynieryjnego, AGD, rolniczego i górniczego.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://libertysteelgroup.com/