Oferta pracy

Menedżer Sprzedaży PV

SELENA FM S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż unikalnej oferty, która wyróżnia się na tle rynku oraz w rozwijającej się szeroko pojętej gałęzi odnawialnych źródeł energii

  • przygotowywanie ofert handlowych;

  • prowadzenie szkoleń i doradztwo techniczne z zakresu oferty handlowej;

  • pozyskiwanie nowych klientów i oferowanie im naszych usług;

  • prowadzenie negocjacji z klientem we współpracy z naszym działem technicznym;

  • realizowanie planów sprzedaży oraz osiąganie kluczowych wskaźników wykonywanej pracy;

  • skupienie na współpracy z klientem biznesowym;

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • analiza rynku oraz działań konkurencji;

  • sprzedaż produktu - kompletny dach energetyczny w regionie 4 obejmującym województwa: łódzkie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie– techniczne;

  • doświadczenie w samodzielnej sprzedaży B2B;

  • zdolność do budowania własnej bazy klientów;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży; technicznej/IT/budowlanej w sprzedaży produktów dla klientów korporacyjnych;

  • doświadczenie we współpracy z takimi klientami jak biura projektowe, architekci, generalni wykonawcy, inwestorzy oraz podobni;

  • predyspozycje doradczo-handlowe;

  • wysokie umiejętności komunikacyjne;

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów;

  • samodyscyplina, umiejętność organizacji i planowania własnej pracy;

  • podstawowa znajomość obsługi MS Office;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • prawo jazdy kategorii B;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • wsparcie dynamicznego i doświadczonego zespołu Grupy Selena

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • miła atmosfera pracy

Selena ESG jest specjalistycznym projektantem i wykonawcą przemysłowych systemów fotowoltaicznych na dachach płaskich oraz gruntach przynależących. Selena ESG dostarcza całościowe rozwiązanie inżyniersko - wykonawcze zaczynając od audytów konstrukcji, hydroizolacji oraz instalacji elektrycznej, a następnie projektowanie oraz proces wnioskowania o i uzyskania zgód i decyzji administracyjnych, zarządzanie pracami przygotowawczymi, montażem instalacji fotowoltaicznej oraz wszelkie czynności związane z odbiorem i przyłączeniem do sieci energetycznej. W kolejnym etapie Selena ESG świadczy również długoterminowe obsługę serwisową i poinwestycyjną.

Przewiń do profilu firmy