Oferta pracy

Menedżer Sprzedaży – Sieć Franczyzowa

TATUUM

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za bieżący kontakt i współpracę z partnerami franczyzowymi

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami

  • Zapewnienie realizacji odpowiedniego poziomu obsługi klienta

  • Dbałość o efektywny przepływ komunikacji w zakresie produktu, procesów, standardów marki

  • Kontrola realizacji standardów jakości obsługi klienta

  • Monitorowanie oraz egzekwowanie realizacji wskaźników i planów sprzedażowych w sieci franczyzowej

  • Wsparcie w zakresie organizacji i realizacji szkoleń dla sieci franczyzowej

  • Dbałość o wizerunek marki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią̨ detaliczną na dużym obszarze (preferowana branża: fashion & beauty)

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Wysoka orientacja na cel i skuteczność w realizacji zadań

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność analizowania kluczowych wskaźników sprzedażowych i wyciągania wniosków oraz wdrażania adekwatnych działań sprzedażowych

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do częstych podróży służbowych (obszar działania: cała Polska)

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (możliwy również kontrakt B2B)

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • Pakiet benefitów pozafinansowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

Nieważne ile masz lat. Szukamy osoby, która żyje z pasją, kocha modę oraz z optymizmem patrzy na świat. Naszą mocną stroną jest łączenie ludzi z różnych pokoleń w codziennej pracy, która daje nam satysfakcję i radość, niezależnie od wieku.

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością i ponadczasowością naszych modeli. Teraz możesz dołączyć do zespołu TATUUM i kreować z nami świat pełen piękna jako: SPRZEDAWCA

TATUUM

W TATUUM łączymy osoby, które żyją z pasją, kochają modę oraz z optymizmem patrzą na świat. Naszą mocną stroną jest integrowanie ludzi z różnych pokoleń w codziennej pracy, która daje nam satysfakcję i radość, niezależnie od wieku.

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością i ponadczasowością naszych modeli.

Przewiń do profilu firmy