Oferta pracy

Menedżer Sprzedaży

Unum Życie TUiR S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie struktury zespołu sprzedaży

  • przeprowadzanie szkoleń oraz rozmów motywacyjnych

  • zarządzanie zespołem w oparciu o jakość, etykę i najwyższe standardy współpracy

  • realizacja planów sprzedażowych

  • współtworzenie dobrej atmosfery w oddziale

Nasze wymagania

Szukamy osób:

• z wykształceniem wyższym

• z doświadczeniem na stanowisku managerskim w sprzedaży

• z doświadczeniem w prowadzeniu skutecznej rekrutacji

• zadaniowych, nastawionych na sukces

• otwartych, komunikatywnych

• umiejętnie korzystających z nowoczesnych kanałów online (social media)

• bez doświadczenia w branży ubezpieczeniowej

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w rosnącej, międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej

  • atrakcyjny, wieloelementowy system wynagrodzenia

  • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy

  • udział w licznych konkursach, możliwość zdobycia cennych nagród

  • opiekę medyczną, program emerytalny, pakiet sportowy

  • udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych