Oferta pracy

Menedżer Sprzedaży

ecoPartner Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii cenowej

  • zapewnienie pełnej dostępności produktów wg ustalonych wskaźników

  • monitorowanie informacji o bieżącej sytuacji rynkowej

  • realizacja celów sprzedażowych i jakościowych

  • monitoring zamówień przedstawicielskich i rozwiązywanie problemów związanych z ich realizacją

  • ścisła współpraca wewnętrzna w zakresie zamówień (logistyka, rozliczenia, marketing)

Nasze wymagania

  • Dołącz do Nas jeśli masz doświadczenie we współpracy z hurtowniami w branży OZE i sprzedaży sprzętu

  • cechuje Cię umiejętność budowania dobrych i trwałych relacji biznesowych

  • potrafisz doskonale zorganizować swoją pracę

  • posiadasz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku biznesowym

  • jesteś kreatywny/a i potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne uzależnione od realizacji celów sprzedażowych

  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów

  • pracę z młodym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwością szybkiego awansu

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Odnawialne Źródła Energii (OZE) to jedna z najważniejszych i najszybciej rozwijających się branż naszych czasów.

ecoManager to najlepsze oprogramowanie dla branży OZE. Stworzyli je doświadczeni eksperci z branży, by ułatwić profesjonalistom zdobywanie zleceń, podpisywanie umów oraz budowanie własnej marki na rynku OZE.

Przewiń do profilu firmy

Aplikuj już dziś i pomóż nam oszczędzać czas, pieniądze i środowisko!