Oferta pracy

Menedżer Sprzedaży

Unum Życie TUiR S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja i rozbudowa struktury zespołu sprzedaży

  • zarządzanie zespołem w oparciu o jakość, etykę i najwyższe standardy współpracy

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • min. 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu odnoszącym sukcesy zespołem sprzedażowym (niekoniecznie z branży ubezpieczeniowej)

  • doświadczenia w prowadzeniu skutecznej rekrutacji

  • wysokiej etyki pracy, zadaniowości, nastawienia na sukces

  • umiejętnego korzystania z nowoczesnych kanałów online (social media)

  • wyższego wykształcenia

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej, międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej

  • konkurencyjny system wynagrodzenia (negocjowalna podstawa od 8 000 pln + system premiowy)

  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych: program emerytalny, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

  • udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych

  • możliwość zdobycia cennych nagród w organizowanych przez firmę konkursach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy firmą ubezpieczeniową o ponad 170-letniej tradycji, zaliczaną do grona 500 największych amerykańskich przedsiębiorstw. Zatrudniamy 10 000 profesjonalistów na całym świecie, obsługujących 40 mln klientów. W związku z nowym projektem rozbudowy struktur w Polsce, poszukujemy osób na stanowiska kierownicze, mających doświadczenie w zakresie efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym.

Przewiń do profilu firmy