Menedżer Sprzedaży

PKN ORLEN S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji planów sprzedaży i kosztów poprzez zarządzanie operacyjne przydzieloną grupą stacji franczyzowych

  • Prowadzenie akwizycji stacji paliw – poszukiwanie nowych lokalizacji na powierzonym terenie działania, monitorowanie rynku i analizowanie kandydatów/stacji do sieci DOFO

  • Przygotowanie całości dokumentacji, niezbędnej dla oceny atrakcyjności współpracy z potencjalnymi kontrahentami (wnioski lokalizacyjne, analizy ekonomiczne i finansowe, negocjacje warunków)

  • Koordynacja realizowanych procesów inwestycyjnych związanych z dostosowaniem nowych/istniejących stacji DOFO do standardów technicznych PKN ORLEN S.A.

  • Analiza osiągniętych wyników sprzedażowych oraz sporządzanie planów naprawczych

  • Wdrażanie działań operacyjnych mających na celu monitoring oraz podnoszenie jakości funkcjonowania podległych stacji, praca na wskaźnikach sprzedażowych

  • Monitorowanie płatności DOFO wobec PKN ORLEN S.A. oraz analizowanie sytuacji finansowej DOFO pod kątem kredytu kupieckiego

  • Nadzór nad majątkiem PKN ORLEN S.A.

  • Praca na terenie województw: wielkopolskiego i lubuskiego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3-letnie doświadczenie negocjacyjno – sprzedażowe lub we współpracy z partnerami biznesowymi w segmencie B2B

  • Doświadczenie w zakresie budowania długofalowych relacji biznesowych oraz w zarządzaniu placówkami detalicznymi

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi programów pakietu MS Office

  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa

  • Nastawienie na ciągły rozwój

  • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Konsekwentnie budujemy pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste, przyjazne środowisku technologie oraz energetykę opartą o nisko- i zeroemisyjne źródła wytwarzania. Nasze działania podporządkowane są realizacji strategii osiągnięcia neutralności emisyjnej do 2050 roku.

Przewiń do profilu firmy