Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Utrzymania Infrastruktury

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VIVE Textile Recycling ZATRUDNIA!
    Czy wiesz, że VIVE to nie tylko sortowanie odzieży używanej? Misją naszej firmy jest kompleksowy recyclingsurowca produkcyjnego! W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników do Działu Produkcji Recyklingowej (w tym Paliwa Alternatywne oraz Wootex)
    Miejsce pracy: Kielce

    Obowiązki:

    • zapewnienie funkcjonalności budynków biurowych i produkcyjnych oraz otoczenia i infrastruktury drogowej
    • kontrola niezawodności systemów grzewczych, klimatyzacji, instalacji oświetleniowej, wodociągowej, wentylacyjnej, etc.
    • zarządzanie dostawami i kosztami mediów (woda, energia, etc)
    • nadzór nad inwestycjami budowlanymi i remontami oraz bieżącą konserwacją infrastruktury
    • zapewnienie zimowego utrzymania dróg i parkingów na terenie firmy
    • zarządzanie usługą sprzątania
    • koordynacja prac zespołu i podwykonawców

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie na analogicznym stanowisku – min 3 lata
    • biegła znajomość przepisów prawnych i rozwiązań rynkowych dotyczących zarządzanego obszaru
    • skuteczność, wysoka perswazyjność, asertywność i zdolności negocjacyjne
    • orientacja na klienta wewnętrznego
    • umiejętności menedżerskie
    • uprawnienia energetyczne dozorowe i eksploatacyjne
    • sprawność komputerowa i praco jazdy kat B

    Oferta:

    • stabilna współpraca na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • karta sportowa współfinansowana przez pracodawcę
    • bogaty pakiet Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach
    Oferty prosimy przysyłać za pomocą przycisku aplikuj.

    Zachęcamy do zapoznania się z marką:

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.