Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer w Departamencie Prawnym i Compliance

"UNEXT" sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej Spółki

  • Czuwanie nad zapewnieniem zgodności działalności Spółki z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie RODO i Compliance

  • Prowadzenie korespondencji prawnej z urzędami i organami nadzoru

  • Sporządzanie, weryfikacja i negocjowanie umów

  • Przygotowywanie projektów pism i opinii prawnych a także projektów regulacji wewnętrznych

  • Pełne wsparcie prawne w zakresie wdrażania do oferty Spółki nowych produktów ubezpieczeniowych

  • Sporządzanie i wdrażanie wewnętrznych procedur

  • Nadzór merytoryczny i operacyjny nad przestrzeganiem procedur i regulaminów wewnętrznych Unext

  • Reprezentowanie Spółki i nadzorowanie spraw sądowych, w których Spółka jest stroną

  • Ocena, sygnalizowanie i zarządzanie ryzykami prawnymi

  • Nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentów prawnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (atutem będą uprawnienia Radcy Prawnego lub Adwokata)

  • Co najmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale prawnym lub compliance firm ubezpieczeniowych

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień prawnych i przepisów w obszarze ubezpieczeniowym, dystrybucji ubezpieczeń i ochrony danych osobowych

  • Znajomość problematyki i zagadnień compliance

  • Doświadczenie we współpracy z organem nadzoru

  • Umiejętność oceny produktów pod kątem prawnym

  • Doświadczenie w przygotowaniu dokumentów wewnętrznych i wdrażaniu wewnętrznych regulacji

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację pisemną i bezpośrednią

  • Nastawienie biznesowe i bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie branży ubezpieczeniowej

  • Możliwość poszerzania swoich kwalifikacji i rozwoju osobistego

  • Przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli chcesz mieć wpływ i kształtować rynek ubezpieczeń, to miejsce jest dla Ciebie.

Dołącz do zespołu lidera nowoczesnych ubezpieczeń, który rozpoczyna działalność w Polsce.