Menedżer w Dziale Doradztwa Podatkowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Andersen Global® tworzy prawie 5.000 specjalistów w ponad 144 lokalizacjach na całym świecie. Łączą nas wspólne wartości, pasja i zaangażowanie dzięki którym możemy zapewnić naszym klientom na całym świecie obsługę najwyższej jakości.

    Andersen Tax & Legal w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy. Usługi świadczymy w biurach w Warszawie, Katowicach i Toruniu, a nasz zespół liczy ponad 60 specjalistów, w tym adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych.

    Miejsce pracy: Warszawa
    W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii poszukujemy osoby na stanowisko Menedżera w Dziale Doradztwa Podatkowego.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra, szeroka i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa podatkowego
    • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym na rzecz klientów polskich i zagranicznych w obszarze różnorodnych zagadnień związanych z prawem podatkowym
    • Uprawnienia doradcy podatkowego i/lub adwokata/radcy prawnego
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania
    • Zaangażowanie w pracę, samodzielność i odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy w zespole

      Zakres obowiązków:

      • Prowadzenie projektów dotyczących doradztwa podatkowego obejmujących przygotowanie analiz, opinii i raportów z zakresu prawa podatkowego (zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim)
      • Prowadzenie przeglądów podatkowych
      • Udzielanie bieżących porad w obszarze podatków
      • Udział w spotkaniach i telekonferencjach z klientami
      • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów
      • Wsparcie Partnerów w obszarze business development i zarządzania zespołem

      Oferujemy:

      • Ciekawą pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej kancelarii
      • Możliwość realizacji swoich celów zawodowych
      • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i szkolenia
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Karta multisport i prywatna opieka medyczna
      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania podając w tytule maila nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja.