Menedżer w Dziale e-Commerce ds. Zarządzania Kategorią i Kontentem (umowa na zastępstwo)

Carrefour Polska Sp z o.o.O firmie

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72

Warszawa

Menedżer w Dziale e-Commerce
ds. Zarządzania Kategorią
i Kontentem
(umowa na zastępstwo)

Twoje Zadania:

  • zarządzasz i dbasz o rozwój kategorii na Carrefour.pl,
  • utrzymujesz dobre relacje z Partnerami Handlowymi i pozyskujesz nowych,
  • wprowadzasz nowe produkty na platformę,
  • monitorujesz sprzedaż produktów i kontrolujesz efektywność sprzedaży,
  • odpowiadasz za realizację planów sprzedażowych i marżowych,
  • ustalasz akcje promocyjne w ramach kategorii produktowej,
  • prowadzisz analizę rynku, konkurencji, asortymentu.

Doceniamy Cię, za to, że:

  • masz min. roczne doświadczenie w obszarze e-commerce oraz w zarządzaniu kategorią produktową (kreowanie i rozwój kategorii, analiza sprzedaży, marży itp.),
  • znasz branżę e-commerce oraz panujące w niej trendy sprzedażowe,
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office i narzędziami analityki online,
  • dobrze znasz język angielski,
  • wykazujesz się inicjatywą i zaangażowaniem w wykonywanych zadaniach,
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i dokładną,
  • potrafisz prowadzić wiele projektów jednocześnie,
  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne i lubisz pracować w zespole.

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo (okres ok. 2 lat),
  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Miejsce pracy: Warszawa -  ul. Targowa 72 (Galeria Wileńska) lub ul. Głębocka 15 (CH Targówek)

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy