Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer w Dziale Finansowo-Administracyjnym

Marineworks S.A.

  • Ateny 10, Osowa, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Ateny 10

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Uwaga finansiści! Poszukujemy Menedżera do naszego zespołu finansowo-administracyjnego!

Jeśli więc jesteś otwartą, komunikatywną osobą, która masz wykształcenie wyższe ekonomiczne, przepracowałeś/aś co najmniej 10 lat w obszarze księgowości, a dodatkowo jesteś osobą silnie ukierunkowaną na dawanie wsparcia swojemu zespołowi w rozwoju, jeśli wdrażanie zmian oraz komunikacja w języku angielskim to dla Ciebie pestka, to zapraszamy do kontaktu!

Czym miałbyś/miałabyś się u nas zajmować?

1. Wsparciem zespołu w codziennych zadaniach: wystawianiu i kontroli faktur i pozostałych dokumentów, uzgadnianiem rozrachunków z kontrahentami, dokonywaniem rozliczeń, komunikacją z bankami oraz wielu innych bieżących sprawach

2. Prowadzeniem procesu zmian w obszarze księgowości – wdrażaniem usprawnień w elektronicznym obiegu dokumentów

3. Czuwaniem nad poprawnością księgowania, sprawozdawczości oraz rozliczeń podatkowych, we współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym

4. Komunikacją z bankami oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie wynikającym z działalności naszej firmy

5. Przygotowywaniem budżetu dla podległego działu, nadzorem nad jego realizacją, a także organizacją pracy i wsparciem rozwoju zespołu finansowo-administracyjnego

Nasze wymagania

  • Znajomość procedur związanych z różnymi formami płatności w handlu zagranicznym, a także wiedza o tym, jak wystawiać faktury w przypadku różnego rodzaju transakcji w handlu zagranicznym

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości i pozostałych przepisów istotnych dla zagadnień finansowo-księgowych

  • Brak obawy przed kontaktem z bankami, zrozumienie ich oczekiwań w zakresie wymiany informacji i dokumentów

  • Znajomość zasad i procedur związanych ze sprawozdawczością finansową w spółkach akcyjnych

  • Doświadczenie w finansach i księgowości, preferowane na stanowisku Głównego Księgowego

To oferujemy

  • Partnerską, niekorporacyjną i pełną wsparcia atmosferę pracy w zespole pasjonatów żeglarstwa

  • Wynagrodzenie i system premiowy, który pozwoli Ci nie tylko przeżyć, ale żyć i rozwijać Twoje pasje

  • Ciekawe benefity – chciałbyś popływać jachtem w wakacje? U nas masz to w zasięgu ręki! A może potrzebujesz wyjść wcześniej z pracy? Nie ma problemu! Chcesz wziąć udział we wspólnych zajęciach sportowych lub wspólnych wyjściach po pracy? Będziesz miał ku temu okazję nie jeden raz! A może Twój pies będzie chciał czasem odwiedzić Cię w pracy? Również będzie mile widziany!

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju tak szybkiego, jak szybko rozwija się nasza firma

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jeśli chciałbyś wpaść do nas na kawę i porozmawiać o możliwościach współpracy, to prześlij klikając w przycisk Aplikuj szybko swoje CV wraz z krótką informacją o tym, kim jesteś i co dla Ciebie w życiu jest ważne.