Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer w dziale Franczyzy ds. Rozwoju

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoja zadania:

    • budujesz profesjonalne relacje z partnerami z rynku detalicznego oraz rynku nieruchomości,
    • pozyskujesz partnerów do współpracy franczyzowej,
    • pozyskujesz lokale pod nowe sklepy Carrefour Express i Globi,
    • negocjujesz umowy i warunków współpracy z partnerami,
    • na bieżąco raportujesz do centrali firmy,
    • monitorujesz i analizujesz działania konkurencji,
    • reprezentujesz firmę zgodne z kulturą organizacyjną spółki.

    Doceniamy Cię za to, że:

    • posiadasz wysoką motywację do pracy oraz nastawienie na sukces,
    • wytrwale dążysz do celu,
    • praktycznie znasz techniki sprzedaży,
    • posiadasz  zdolności negocjacyjne,
    • masz kilkuletnie doświadczenie w tradycyjnym kanale handlu detalicznego,
    • swobodnie obsługujesz komputer (MS Office),
    •  posiadasz prawo jazdy kat. B.

    Ponadto jeśli jesteś osobą otwartą i kontaktową oraz posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego i/lub w pozyskiwaniu lokali bądź nieruchomości, to czekamy właśnie na Ciebie.

    Mamy dla Ciebie:

    • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
    • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
    • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
    • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
    • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
    • pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.