Menedżer w Zespole Cen Transferowych

Pracuj.pl dla Firm

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów podatkowych (analizy, opinie, przeglądy, szkolenia, dokumentacja itp.), ze szczególnym uwzględnieniem obszaru cen transferowych

  • nadzór merytoryczny oraz komunikacja z klientami

  • ścisła współpraca z zespołem oraz dbanie o jego rozwój (feedback, wsparcie merytoryczne)

  • udział w firmowych inicjatywach marketingowych

  • sporadyczne wsparcie procesu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • 5 letnie doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego

  • 3 letnie doświadczenie w zakresie cen transferowych

  • doświadczenie w prowadzeniu zespołów- wsparcie, przekazywanie zadań, feedback

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów w zakresie cen produktowych

  • znajomość regulacji w zakresie cen transferowych i wytycznych OECD

  • b. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • otwartość, inicjatywa i chęć poszukiwania nowych rozwiązań

  • b. dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B- w zależności od preferencji Kandydata

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o ofertę benefitów (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy, lekcje angielskiego)

  • premie powiązane z wynikami firmy

  • hybrydowy system pracy- uzależniony o preferencji Kandydata

  • pracę w niedużym i dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia ciekawego doświadczenia przy prowadzonych projektów dla największych przedsiębiorstw

  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

Naszym klientem jest nowoczesna firma doradcza, oferująca usługi dedykowane dużym przedsiębiorstwom polskim i zagranicznym, w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, ekonomicznego i szkoleniowego.

Przewiń do profilu firmy