Oferta pracy

Menedżer Wydziału Tworzyw Sztucznych

RawlplugO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przestrzeganiem BHP w podległym obszarze,

  • zarządzanie, organizacja i nadzór procesów produkcji oraz procesów planowania na Wydziale Tworzyw Sztucznych;

  • zarządzanie podległym personelem (delegowanie, rozliczanie, motywowanie);

  • organizowanie i koordynacja pracy podległego zespołu w zakresie nadzoru nad obecnością i czasem pracy pracowników,

  • nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych, realizacja harmonogramu produkcji;

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego;

  • odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych zadań;

  • kontrola jakości oraz optymalizacja procesów produkcji;

  • udział w przygotowaniu oraz zarządzanie budżetem produkcyjnym;

  • monitorowanie budżetów realizowanych zadań, monitorowanie wskaźników efektywności i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów;

  • ścisła współpraca z innymi działami w ramach firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zarządzaniu produkcją (mile widziane w przetwórstwie tworzyw sztucznych);

  • doświadczenie w kierowaniu kilkudziesięciu osobowym zespołem produkcyjnym;

  • wiedza z zakresu zarządzania produkcją, poparta doświadczeniem;

  • znajomość procesu wtrysku (mile widziana);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;

  • umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników;

  • umiejętność optymalizacji kosztów i procesów produkcyjnych;

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji;

  • nastawienie na realizację zadań i wyznaczonych celów;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę;

  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;

  • możliwość rozwoju kompetencji menedżerskich;

  • partnerskie podejście do współpracy;

  • wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • wieloskładnikowy system wynagradzania;

  • możliwość prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia grupowego.

Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Przewiń do profilu firmy