Oferta pracy

Menedżer Zapewnienia Jakości

Klient Pracuj.plO firmie

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Strategiczna odpowiedzialność za systemy zarządzania jakością, w tym prowadzenie dokumentacji i zgodność z przepisami prawa

  • Pełna odpowiedzialność za plan HACCP oraz Dobre Praktyki Produkcyjne (GMP) i Higieniczne (GHP)

  • Budowanie kultury jakości w organizacji, na wszystkich jej szczeblach

  • Odpowiedzialność za audyty i certyfikacje prowadzone przez niezależne podmioty zewnętrzne

  • Współpraca z klientami w obszarze zarządzania jakością, w tym klientami międzynarodowymi

  • Zarządzanie personelem działu zapewnienia jakości

  • Zarządzanie reklamacjami od klientów, oraz wdrażanie działań korygujących

  • Przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjne i przywódcze, rozumiane jako angażowanie całego zespołu w kwestie jakościowe, coaching i mentoring zespołu

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość prawa żywnościowego

  • Umiejętność dobrej współpracy z innymi działami

  • Znajomość międzynarodowych standardów jakości i systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności, w tym BRC

  • Gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych po opanowaniu pandemii

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zdobyte w firmie produkującej żywność, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w organizacji nastawionej na procesowe doskonalenie z wykorzystaniem metodologii LEAN

  • atrakcyjny pakiet benefitów związany ze stanowiskiem

  • możliwość rozwoju

  • pracę w doświadczonym zespole

  • dobre warunki pracy, w przyjaznej atmosferze.