Oferta pracy

Menedżer Zarządzający

Klient Pracuj.plO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym z dziedziny produkcji nasiennej,

  • Promowanie produktu,

  • Udział w kreowaniu sprzedaży,

  • Analiza trendów produkcyjnych i rynkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zakładem produkcji roślinnej,

  • Dobra znajomość rynku zbóż, pasz, nawozów, materiału siewnego

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy i podległego zespołu,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,

  • Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię,

  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),

  • Pracę w stabilnej firmie,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.