Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Zespołu

  • Bełchatów, Łódź, Sieradz, Skierniewice, łódzkie
  • Kierownik
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zaprojektuj z nami swoją finansową przyszłość

    Miejsce pracy: Łódź, Bełchatów (okolice), Sieradz (okolice), Skierniewice (okolice)

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy dynamicznej osoby do nowego projektu biznesowego, który będzie odpowiedzialny za budowanie, rozwój i zarządzanie Zespołem Sprzedawców.

    Cel biznesowy – Dyrektor Oddziału.

    Podstawowe zadania:

    • prowadzenie procesów rekrutacji i wdrażania do pracy nowych członków Zespołu
    • planowanie i koordynacja działań podległego Zespołu
    • prowadzenie spotkań motywacyjnych, szkoleń, rozwijanie kompetencji  Zespołu sprzedażowego
    • inicjowanie i wspieranie działań Zespołu zgodnie z przyjętymi standardami Firmy

    Oferujemy:

    • konkurencyjne wynagrodzenie (atrakcyjna podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy oraz Twojego zespołu
    • 24 miesięczne finansowe wsparcie „pas startowy”
    • opieka mentora w osobie Dyrektora Oddziału
    • kartę opieki medycznej
    • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych w oparciu o E-Learning
    • pakiet szkoleń dla menedżerów
    • pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i zaufaniem Klientów
    • równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą
    • bezpośrednia umowa agencyjna z MetLife TUnŻiR S.A.

    Oczekujemy:

    • wysokiej orientacji na działanie i realizację celów sprzedażowych
    • umiejętności zarządzania własnym czasem
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców - będzie   dodatkowym atutem
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Największy światowy Lider w swojej branży

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662), oraz w przyszłości w związku z nadchodzącymi zmianami w procesie administrowania danymi do procesów rekrutacji.