Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Zespołu

  • Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zaprojektuj z nami swoją finansową przyszłość

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń
    Jesteśmy spółką z grupy MetLife Inc., wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki MetLife zajmuje czołową pozycję w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

    Korzystamy z międzynarodowego doświadczenia MetLife Inc. oraz profesjonalizmu i zaangażowania pracowników i partnerów biznesowych.

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy dynamicznej osoby do nowego projektu biznesowego, która będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwój i zarządzanie Zespołem Sprzedawców.

    Cel biznesowy – Dyrektor Oddziału.

    Podstawowe zadania:

    • prowadzenie procesów rekrutacji i wdrażania do pracy nowych członków Zespołu
    • planowanie i koordynacja działań podległego Zespołu
    • prowadzenie szkoleń, spotkań motywacyjnych, rozwijanie kompetencji  Zespołu sprzedażowego
    • inicjowanie i wspieranie działań Zespołu zgodnie z przyjętymi standardami Firmy

    Oferujemy:

    • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy oraz Twojego zespołu
    • 24 miesięczne finansowe wsparcie „pas startowy”, zgodnie z zapisami w Ścieżce Kariery
    • opieka mentora w osobie Dyrektora Oddziału
    • kartę opieki medycznej
    • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych w oparciu o E-Learning
    • pakiet szkoleń dla menedżerów
    • pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i zaufaniem Klientów
    • równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą
    • bezpośrednia Umowa Agencyjna i Umowa z Kierownikiem Zespołu z MetLife TUnŻiR S.A.

    Oczekujemy:

    • wysokiej orientacji na działanie i realizację celów sprzedażowych
    • umiejętności zarządzania własnym czasem
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców - będzie   dodatkowym atutem
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Największy światowy Lider w swojej branży

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662), oraz w przyszłości w związku z nadchodzącymi zmianami w procesie administrowania danymi do procesów rekrutacji.

    Administratorem danych osobowych  jest Adam Albrewczyński z siedzibą w 40-855 Katowice przy ul. Szewczenki 8.
    Na podstawie przepisu prawa możemy przetwarzać dane osobowe w celu wykonania czynności niezbędnych w celu przeprowadzenia oceny osób pragnących nawiązać współpracę z administratorem danych lub z innym podmiotem za pośrednictwem administratora, w tym weryfikacji kompetencji. Podanie nam danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu niezbędnego do nawiązania współpracy. Dane osobowe będziemy przetwarzać w czasie niezbędnym do realizacji procesu wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Jeżeli została udzielona odrębna zgoda, dane będą przetwarzane także w toku przyszłych procesów wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Możemy przekazać dane osobowe podmiotom, które świadczą dla nas usługi niezbędne do wykonania umowy a także podmiotom trzecim, które będą zainteresowane nawiązaniem współpracy z osobami, które przeszły proces wyboru podmiotu do podjęcia współpracy. Osoba, której dane przetwarzamy ma prawo: dostępu do danych, poprawiania danych, przenoszenia danych, wycofania zgody na przetwarzanie, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia swoich danych, wyrażenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych. Wycofanie zgody na przetwarzanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych, zanim ta zgoda została wycofana. Osoba, która udostępnia nam swoje dane ma prawo zgłosić skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pytania związane z przetwarzaniem przez nas danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]