Menedżer Zespołu Doradców Klienta Indywidualnego i Biznesowego

UNIQA

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem i aktywnością doradców

  • rozbudowa zespołu poprzez aktywną rekrutację

  • kreowanie i wdrażanie nowych inicjatyw sprzedażowych

  • realizacja założeń sprzedażowych

  • rozwijanie kompetencji zawodowych – swoich i zespołu

Nasze wymagania

  • docenimy doświadczenie zarządcze lub sprzedażowe

  • poszukujemy gotowości do uczenia się i jednocześnie dzielenia się swoimi umiejętnościami

  • chcemy współpracować z osobami ambitnymi, które ambicję potrafią połączyć z życzliwością

  • u kandydatów szukamy zdolności do przekazywania wiedzy i umiejętności

  • chcemy mieć pewność, że rozumiesz różnicę między grupą a zespołem

To oferujemy

  • system wynagradzania, który docenia Twoje wysiłki i skuteczność oraz daje poczucie bezpieczeństwa (część stała + premie)

  • dostęp do pakietu benefitów, który ułatwi życie Tobie i Twoim bliskim

  • proklienckie produkty ubezpieczeniowe

  • profesjonalne wsparcie we wdrażaniu i szkoleniu doradców

  • przestrzeń pracy, w której nikt nie stawia sufitów nie do przebicia

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy